Zemin camları

Zemin Camları

Cam Yürüyüş Yolları Modern Yapıların son dönemlerde oldukça hızlı bir şekilde artması, yeni ve fonksiyonel ürünlerin git gide daha fazla uygulama alanı açmakta ve beraberindeki yenilikleri de müşterilerimize kazandırmaktadır.

Son dönemlerde değişen dekorasyon anlayışı ve evlerin küçülen metre kareleri insanları mekanı daha büyük gösterişli ve havadar gösterecek ürünleri tercih etmekteki ilk nedenidir.

Cam Zemin işte bu anlayışın bir ürünü olup son derece şık ve estetik bir üründür, Cam yürüyüş yolları mekanların havasını bir anda değiştiriyor, Son derece sağlam ve güvenilir olan sistem dünyada oldukça trend olup farklı alanlarda ve mekanlarda kullanılmaktadır.

Bizde şimdi bu ürünü Türk tüketicilerine sunuyoruz.

Mekanlara ferah görünümler kazandıran cam yürüyüş yolu uygulamalarını, camın ışıltısı ve zarafetiyle sunuyoruz.

Lamine cam kullanılarak mukavemeti ve kırılganlığı düşürülen camlar, kullanılan alanın yoğunluğuna göre kalın camlardan seçilerek uygulanmaktadır. Kullanılan alanın dekoru göz önüne alındığında konsepte ve mekana uygun renkli lamine cam kullanılabilmektedir.

Güvenlik açısından, yoğun kullanım alanlarında dahi, problem oluşturmayacak yer döşeme camları mekanlarınıza hem estetik hem de ferah bir görünüm kazandıracaktır.

Cam yürüyüş yolları ile ilgili istek ve sorularınız için bizi arayın…