Ofis camlı bölme duvarlar modüllerde Yatay Camlı Bölme, Yarı Camlı Bölme, Tam Camlı Bölme, Ara Camlı Bölme uygulamalarının yanısıra, isteğe bağlı olarak çift cam Arası jaluzi uygulama seçeneği, düz yada mat cam kullanma alternatifleri ile mekana değer katar. Şeffaf, opak, reflekte, desenli, kumlu, lamine, temperli camlı, jaluzili gibi seçenekleri bünyesinde barındırabilen camlı ara bölme duvarlar çalışanlara huzurlu ve verimli çalışma ortamı sağlar.

 Çorlu Cam Kapı sizin Ofis Bölme fiyatları  Metrekare üzerinden yapılan hesaplar ile ofis bölme teklifi hazırlamaktadır.  Seçilen sisteme göre eğer müşteri Cam bölme tercih eder ise metrekare hesabından kullanılacak cam yüzey alanı hesaplanır. Cam bölmelerin etrafını çerçeveleyen paslanmaz alüminyum kapaklı kasa ve U profilleri bulunmaktadır. Cam bölmenin  çevresi ( 4 kenarının toplamı)  hesaplanarak metretül olarak profillerin hesabı yapılır.

Cama daha şık bir görüntü vermek adına eklenen cam bağlantı H si ve kasa cam fitilleri aksesuar olarak adeti hesaplanarak fiyata eklenmektedir. Ofislere daha modern bir hava veren cam kapı sistemleri  tercih edildiğinde ise Cam kapı kasası, kapı kolu, kapı menteşesi ve kilit karşılığı da eklenerek ofis bölme teklifi hesaplanır ve hazırlanır.